Przedsiębiorczość to cecha, która coraz częściej charakteryzuje młodych ludzi. Urodzeni w czasach kapitalizmu dużo lepiej rozumieją mechanizmy wolnorynkowe i bywają niezwykle kreatywni w swoich pomysłach na biznes. Wyjątkowa działalność czy produkt stanowią podstawę do prognozowania sukcesu firmy, jednak obok kreatywność,w prowadzeniu działalności gospodarczej istotna jest również wiedza na temat fundamentalnych obszarów prawa związanego z danym biznesem, konieczna będzie również podstawowa wiedza na temat rozliczeń firmy. Nie wspominając już o marketingu, który pozwoli zaistnieć przedsiębiorstwu w świadomości Klientów – wszystkimi tymi obszarami będziemy zajmować się w ramach naszego portalu.

Zawsze należy wzorować się na najlepszych, każdy kiedyś był młody i każdy kiedyś zaczynał prowadzenie własnego biznesu. Dlatego też na łamach naszego portalu będziemy prezentować również sylwetki sukcesów firm takich jak chociażby Sun4free. Dlaczego? Aby przedstawić Wam nietuzinkowe pomysły i  sprawdzone rozwiązania. Jednym słowem, aby podpowiedzieć Wam najkrótszą i najprostszą drogę do sukcesu.

Nazwa naszego serwisu to abrewiacja od angielskiego stwierdzenia: Young Ambitious Will Act Clever. Jest to hasło, które odzwierciedla działania młodych przedsiębiorców, o których będziemy opowiedzieć na łamach naszego portalu. Jest to też idea, jaka powinna przyświecać wszystkim młodym ludziom, którzy chcą stawiać pierwsze kroki w biznesie.

Nasze angielskie hasło oddaje to, jakie przymioty powinni mieć młodzi biznesmeni, mówimy że: Młodzi ambitni są sprytni, ale nie tylko, słowo „clever” ma wiele znaczeń, dlatego jednocześnie mówimy, że Młodzi ambitni powinni być: mądrzy, inteligentni, zdolni, zręczni, pomysłowi, pojętni, dowcipni czy rozgarnięci. Wszystkie te znaczenia kryją się pod tym jednym małym słowem. Życzymy Wam młodzi przedsiębiorcy, abyście wszyscy byli „clever”, a dostarczanie wiedzy we wszystkich niezbędnych dla prowadzeniu biznesu zakresach – pozostawcie nam. Jeżeli chce

Najlepsze start-upy, czyli co potrafią młodzi

Jak pracują młodzi ludzie?